.

.

Еверли, мешавина за пијалок во прав, разновидност, порции, КТ

Еверли, мешавина за пијалок во прав, разновидност, порции, КТ

DEN 143.68
Достапност

Пакет со разновидност на енергетски пијалок - 4 пакет со вкус; 80 порции 80 Шеснаесет Оз порции вкупно. Природни засладувачи од растенија, бои од зеленчук. Без шеќер. 120 мг кофеин од екстракт од зелено кафе грав; 6 Б витамини.

R

Комплементите на стоката