.

.

Мери жени дополнителна широка ширина удобност кожа затнување

Мери жени дополнителна широка ширина удобност кожа затнување

DEN 1249.60
Достапност

Подгответе се да се за inубите во удобноста и изгледот на коженот со широка ширина од ширина од ширина на Марија. Овој класичен дами 1 "клин -потпетици оригинална " мека до допир "Nappa кожа чекор во карактеристики на врвна лагер, под -еднострана еластична еластична еластична гарда, дополнителна амортизирана мангула Одговара на траење цел ден и стил кој е модерен, но сепак практичен. , Бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. Квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, пеража, нејасна и цвеќиња) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Напа-кожа. Екстра широк (Е). Двојна еднострана еластична еластична. Издржлив и лесен. Дополнителна перница. Гума ѓон.

R

Комплементите на стоката