.

.

2xl Сина Плаја Дел Реј Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Сина Плаја Дел Реј Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 1.00
Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Сина Маица Плаја Дел Реј го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Сина Плаја Дел Реј отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Комплементите на стоката