.

.

Трговска марка ликовна уметност злато копач платно уметност од Beata Czyzowska Young, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност злато копач платно уметност од Beata Czyzowska Young, златна украсна рамка

DEN 1530.08
Достапност

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено-затегнато парче во златна украсна рамка има кран во вода. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси.

R

Комплементите на стоката