.

.

Атлетски работи женски шорцеви во Бермуда, 2-пакувања

Атлетски работи женски шорцеви во Бермуда, 2-пакувања

DEN 2.67
Достапност

Без разлика дали работите надвор, трчате работи или само легнувате дома, ќе бидете удобни во овие атлетиви во Бермуда шорцеви од атлетски дела. Тие се направени од мека француска териска ткаенина и имаат трендовски должина во стилот на Бермуда со 10-инчен инсем. Овие француски шорцеви Тери се достапни во разновидни бои и работат добро од активни до вонредни денови. Опфатената еластична лента за половината и влечењето обезбедуваат привлечно, прилагодено вклопување. Исклучиво на. Материјал : 62% рециклиран полиестер/21% модал/11% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2 пакети : два пара шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Мидриз; 10 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : странични парчиња на полите; 2x2 ребра на половината. Бермуда шорцеви 2-пакет за жени од атлетски дела.

R

Комплементите на стоката