.

.

Магдалена Румока „на патот“ платно уметност

Магдалена Румока „на патот“ платно уметност

DEN 768.00
Достапност

Магдалена Румока „На патот“ платно уметност. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Истакнати бои : светло сина, бела, сина, тиркизна, сива 1x не е вашата просечна страница за фотографии. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.

R

Комплементите на стоката