.

.

Чудо на нација Девојки кратки ракави Тешка маица, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки кратки ракави Тешка маица, големини 4- & плус

DEN 0.67
Достапност

Мека плетена маица од Wonder Nation ја одржува покриена удобно во текот на целиот ден. Се продава исклучиво на и. Екипаж. Кратки ракави. Цврст тон. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

R

Комплементите на стоката