.

.

Луијен Лесни Сатенски Пижами За Жени Семејни Пижами Комплет Соодветни Панталони За Печатење Со Божиќни Пруги Семејна Блуза Пижами Семејна Салон Кошули Со Ревер Со

Луијен Лесни Сатенски Пижами За Жени Семејни Пижами Комплет Соодветни Панталони За Печатење Со Божиќни Пруги Семејна Блуза Пижами

DEN 0.33
Достапност

Сезона-Зима, Fall, Пролет. Пол-Жени. Повод-Секојдневно, Забава. Материјал-Сатен. Тип На Шема-Печатење. Стил-Мода,Секојдневен. Должина на ракавот-Долга. Стил На Јака-Ревер. Дебелина-Стандард. Како Да се мие-Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате-1x Tops, 1x Pant Size табела : . Женска Големина : С Биста : 106см/41,73" Половината : 62-72см/24,41-28,35" : 106см/41,73" Рамо : 40,50 см/15,94" Ракав : 53см/20,87" Врвови Должина : 62см/24,41" Должина На Дното : 97см/38,19"Женска Големина : М биста : 110см/43.31" половината : 66-76см/25.98-29.92" : 110см/43.31" рамо : 41.5 см/16.34" ракав : 54см/21.26" врвови должина : 63см/24.80" долна должина : 98см/38.58"женска големина : л биста : 116см/45,67" половината : 70-85см/27,56-33,46" : 116см/45,67" рамо : 43см/16,93" ракав : 55см/21,65" врвови должина : 64,5 см/25,39" должина на дното : 99см/38,98"женска големина : xl биста : 122см/48.03" половината : 76-90см/29.92-35.43" : 122см/48.03" рамо : 44.5 см/17.52" ракав : 57см/22.44" Врвови Должина : 66см/25.98" долна должина : 100см/39.37". врв и пар панталони. Овие Слатки Божиќни Пижами се Печатат Со Симпатичен и Смешен "Божиќен Принт",погоден за Жени, Мажи, Мали Деца, Момчиња, Девојчиња. П. С. Мекиот Материјал Е Направен Од Сатен, Графика, Ве Загрева Вас И Вашето Семејство Оваа Празнична Сезона. Quisture : Семејната Облека За Спиење Е Подарок За Божиќ, Може Да Го Направи Вашето Големо Семејство Поблиску и Да се Држи Заедно. Погледнете Ја Деталната Табела Со Големини За Повеќе Информации. Рачно Перење Или Машина За Перење. Family Божиќни Комплети За Совпаѓање Qute Симпатична Печатена Маичка Со Долги Ракави И Црни Црвени Карирани Панталони, Комплет За Празнична Божиќна Облека За Спиење За Возрасни И Деца, Полн Со Божиќ.

R

Комплементите на стоката