.

.

Современа површина за килим, Taupe, бел затворен правоаголник на отворено, лесен за чистење

Современа површина за килим, Taupe, бел затворен правоаголник на отворено, лесен за чистење

DEN 3567.84
Достапност

Текстурална вафли Проверка на прозорецот, корпа за простории на просторот, создава неверојатен килим за издржливост на отворено во затворен простор. Изграден за да изврши и третира со УВ отпор за да остане живописен. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Место чисто со вода кога е потребно. Современ килим 9x12 (8'9 '' x 12'2 '') Basketweave Taupe, бел затворен правоаголник на отворено лесен за чистење. Добро одговара за семејна соба, палуба, внатрешен двор, тремот, белведер, веранда, расадник. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна таупе сенка и бели акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

R

Комплементите на стоката