.

.

Астронаут Детски ракавици Додаток за Ноќта на вештерките

Астронаут Детски ракавици Додаток за Ноќта на вештерките

DEN 1.00
Достапност

Овие печатени нараквици за астронаути ќе му дадат на вашиот астронаут да го изгледат завршниот напредок. Lookе изгледате како еден од нашите вселенски херои во акција. Уживај во возењето. Астронаут Детски ракавици Додаток за Ноќта на вештерките : Вклучува : костуми нараквици. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : Spot Clean. Детски момчиња '. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

R

Комплементите на стоката