.

.

Тесла моторна креда Рамка за печатење на сликарство

Тесла моторна креда Рамка за печатење на сликарство

DEN 959.84
Достапност

Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Големина (60 "H x 40" W x 1. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна тежина на производот : 12 фунти. Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ".5 "D - големина : -Medium 25 " - 32 ". Големина 45 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 45". Стил : -образно. Тип на производ : -Фракција уметност. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Уметник : Стив Кинг. Временски период : -образно. -Наптерот на квалитетот giclee на архивата хартија со висока резолуција.

R

Комплементите на стоката