.

.

Без граници на плус големина на јуниори со висока големина тенок директен фармерки

Без граници на плус големина на јуниори со висока големина тенок директен фармерки

DEN 2.33
Достапност

Сите сме срцеви очи за овие плус големина фармерки со висок пораст од без граници. Тенок, права нога со овој тексас тексас создава стилски и удобно вклопување за секојдневно носење. Овие исечени фармерки со големина со големина имаат суров раб на полите за ладен и обичен изглед со патики или станови. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Inseam High Rise. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : Тенок тексас на истегнување; сите печатени или потресени детали; суров раб полите. Плус големина фармерки со висок пораст за жени од без граници.

R

Комплементите на стоката