.

.

Подобри домови и градини, кои се однесуваа на зачукувана метална таблета рамка за слика, црна

Подобри домови и градини, кои се однесуваа на зачукувана метална таблета рамка за слика, црна

DEN 287.84
Достапност

Донесете елегантен допир на вашата колекција на декор со подобра рамка за зачукани домови и градини. Со уникатен и дизајн на очите, сигурно е да се истакне. Оваа рамка за слики добро се меша со други стилови на дизајн на ентериер кои можат да се движат од современи, до рустикални или луксузни. Тие можат без напор да ги надополнат и модерните и традиционалните поставки. Оваа рамка мери 7x9 и е со цел да се одржи слика од 5x7. Ова е сигурно дека ќе биде совршен додаток на вашата колекција за декори за дома или идеален избор за подароци за вашите специјални. Рамка за слика на табелата. Уникатен и црн дизајн на црниот дизајн. Идеален избор за подароци. Дополнителна опција за боја достапна. Разновидност и прилагодливост. Лесно одржување. Издржливост и долговечност.

R

Комплементите на стоката