.

.

Сет за пижами за момчиња од Jurassic World, 2-парчиња, големини 4-12

Сет за пижами за момчиња од Jurassic World, 2-парчиња, големини 4-12

DEN 399.20
Достапност

Донесете моментална авантура и личност во неговата колекција за спиење со овој сет на пижами во Јура. Овој сет со пижами со 2 парчиња вклучува врв на кратки ракави и пар панталони за пижами направени во мек полиестер. Се одликува со сеопфатен печатење во боја на диносаурус со лесен стил на влечење и дизајн без обележје за додадена удобност. Тој ќе сака да лежи наоколу во овој пижама сет со своите омилени влечки. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Сет вклучува : 1 врв на долг ракав; 1 пар панталони. Врвни карактеристики : екипаж; печатење на знаци; блокирање на бои; стајлинг на пуловер; Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Карактеристики на пантолоните : влечење на стилизирање со еластична половината; Манжетни за полите на ребрата; Сеопфатен принт. Авторски права : © Универзални студија, сите права се задржани. Пижама поставена за момчиња од Јура Светот.

R

Комплементите на стоката