.

.

Чудо на девојчињата за чудо на нација, расипан градник, пакувања

Чудо на девојчињата за чудо на нација, расипан градник, пакувања

DEN 399.84
Достапност

Супер меко и удобно, здодевно градник на нација, ја нуди својата лесна поддршка и беспрекорен, мазен изглед под нејзините омилени врвови. Исклучиво на. Вклучува два градници. V-neckline. Дното на еластична лента. Стил на пуловер. Тенки ленти. Исцрпен фронт; Беспрекорен дизајн. 97% најлон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ruched градник со два пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

R

Комплементите на стоката