.

.

Primal Gold Karat Yellow Gold Gold Diamond Cut Filigree Cross Cross Pendant со кабелски ланец

Primal Gold Karat Yellow Gold Gold Diamond Cut Filigree Cross Cross Pendant со кабелски ланец

DEN 1.33
Достапност

Изразувајте ја својата вера со овој 14 ѓердан за дизајн на филигран со жолто злато, филигран. Дизајнот со дијаманти и филигран им дава елегантен изглед на овој цврст приврзок 42x23mm со висок полиран и сатенски финиш за сјаен изглед. Се врти од 18-инчен долг кабелски ланец што се обезбедува со затворач на јастог. Шаин затворач : јастог клавметал : Голдголд Карат : 14 Каратметал Боја : Yellowpendant со димензии на кауција : 42mm x 23mmchain Димензии : 18-инчен x 1.4mmsolidflat backyour артикали пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци. Приврзоци на земја на потекло : Соединетите држави за потекло на Соединетите држави : Јужна Африка 14kt Yellowолто злато дијамантски филигран крст на приврзокот : Solid Diamond-Cutpoled Finish Santin Заврши во 14 KT Yellow Goldfiligree Texture Back18 "Chainlobster Claw Clow.

R

Комплементите на стоката