.

.

Henен Хуан Лу 'Осамен брод на плажа' платно уметност

Henен Хуан Лу 'Осамен брод на плажа' платно уметност

DEN 383.84
Достапност

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Во 1986 година, со покана да ја даде својата прва самостојна изложба во Newујорк, тој последователно се пресели во. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.Уметник : Zhen Huan Lusubject : Transporation Style : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија, се одликува со динзивно седи на песочна плажа. Henен Хуан Лу 'осамен брод на плажа' платно уметност. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Една година по дипломирањето, тој беше назначен да предава сликарство и дизајн на сцената таму.

R

Комплементите на стоката