.

.

Главни работи на отворено метал стол за лулка, црна завршница

Главни работи на отворено метал стол за лулка, црна завршница

DEN 2031.84
Достапност

Расечете ги вашите грижи подалеку на предниот трем, внатрешен двор, палуба, градина и скоро на кое било друго место со главните теми, беше стол за лужење со метал на отворено. Изработено со прав и е-обложена завршница на трајна метална рамка, оваа столица е совршена за одмотање по долг ден. Столот за лулка се одликува со седиштето на Slat и метал во форма на шеврон за да се овозможи циркулација на воздухот во топли денови за поудобно искуство. Со пластични шини со рокерски шини кои помагаат да се елиминираат гребнатини на палуби и области за внатрешен двор, главните места на отворено метално столче за лулка е само еден дел од целата колекција на мебел за мебел на отворено (други парчиња продадени одделно). Достапно во црна, црвена, светло сина и бела завршница. Главните работи на метални метални метални столче може да поддржат до 250 килограми. Лесно собрани со вклучените упатства. Изработен од здрав метал со издржлив обложен во прав. Пластичните рокери шини помагаат во елиминирање на гребнатини на површини на палуби и области за внатрешен двор. Наменето за долг живот на лулка. Се одликува со две цврсти раце. Slat Seat и метал во облик на шеврон обезбедуваат циркулација на воздухот за поудобно искуство во топли денови. Димензии на производот : 33,60 "x 22,00" x 33.00 ". Тежина на производот : 20,68 фунти. Достапно во црна, црвена, светло сина и бела. Бела). Димензии на испорака : 35 "x 5,25" x 25,75 ". Тежина на испорака : 24,20 фунти. Веб-страница за чување на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во една голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница.

R

Комплементите на стоката