.

.

Без граници слаби вклопуваат без ракави, брои, пакуваат

Без граници слаби вклопуваат без ракави, брои, пакуваат

DEN 574.24
Достапност

Нема комбинезони за граници. Комбинираните се враќаат и го убиваат повеќе од кога било! Пар на слаби тексас комбинезони со детали за изложено копче и 5 детали за џеб. Исчистете го готовиот полите со умерено уништување. Овие стилски комбинезони можат да одат со вашето одење во пар патики и маица. ИНСЕАМ : 27 ”. 70% памук, 17% полиестер, 12% рајон, 1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Нема комбинезони за граници. Слаби изложени BTTN предна биб, умерено уништување, функционално затворање на СБ и поштенски патент. Обликот на штитот на задните џебови, чисти готови полите. ИНСЕАМ : 27. Земја на потекло : Кина.

R

Комплементите на стоката