.

.

Cheetah Hooded Sweatshirt и Rescret Fleece Pontans Pants 2-парчиња сет

Cheetah Hooded Sweatshirt и Rescret Fleece Pontans Pants 2-парчиња сет

DEN 367.68
Достапност

Совршено за спорт или лов, ова момчиња поставени од гепард нуди удобност и стил. Овој сет на цврста боја на блок е направен со ултра ткаенина од руно за максимална топлина и е целосно машина за перење. Земјата со качулка има аспиратор за контраст и ракави. Две парчиња поставени со качулка и панталони од руно. Ултра руно качулка со преден џеб и контрастна парција. Ултра панталони со руно со паркирање на странични ленти од контраст. Достапно во повеќе бои. Машина за перење.

R

Комплементите на стоката