.

.

Фудбалски тим во Вашингтон - Чејс Јанг 14.725 22.375 Постер

Фудбалски тим во Вашингтон - Чејс Јанг 14.725 22.375 Постер

DEN 768.00
Достапност

Trends International Wall Posters се омилените декор на сите на сите! Овој фудбалски тим во НФЛ Вашингтон - Чејс Јанг 20 wallиден постер е создаден со уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен на сјајна постер хартија што ги подобрува боите за да направат смела изјава за украси на wallидови во која било просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите уметнички отпечатоци се лесни и лесни за виси со користење на вклучените лепливи постери што нема да остават дупки во вашиот постер или да го оштетат вашиот wallид како нокти, палење на палецот или иглички за притисок. Секој од нашите премиум постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за партии! Wallидните постери на Trends International се совршен начин да ги облечете вашите забави. Пакетите за постери прават одлични подароци исто така! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување во куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат постер и пакет на планината за да го покажат својот стил. Трендс Интернационал НФЛ Фудбалски тим во Вашингтон - Чејс Јанг 20 wallид постер : Овој тренд на фудбалскиот тим на НФЛ Вашингтон - Чејс Јанг 20 wallид постер користи уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен на хартија за постер на фото -уметност, кој ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство . Вклучува 16 лепливи јазичиња за пошта што го обезбедуваат уметничкото печатење на wallидот без дупки. Поставување на постери за лепило не ги оштетуваат вашите wallsидови како нокти, палецот или иглички за притискање. Совршена големина за секоја просторија; Постер е 14.725 "x 22.375". Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и многу повеќе.

R

Комплементите на стоката