.

.

Атлетски работи женски активни шорцеви за велосипеди

Атлетски работи женски активни шорцеви за велосипеди

DEN 1.67
Достапност

Од тренингот во теретана до трчање работи низ градот, ништо не ја победи функцијата и модата на шорцевите за велосипеди на атлетски дела. Истегнување, со вклопување на кривата, ќе го сакате начинот на кој овие шорцеви се движат со вас, без оглед каква активност. Исклучиво на. Материјал : 80% рециклиран полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опремена. Подигнување и инсејм : високи; 5" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Истегнете ткаенина за целосна подвижност. Велосипедски шорцеви за жени од атлетски дела.

R

Комплементите на стоката