.

.

# Лиен Вислон Модар Патлиџан Лесна Јакна Одвојување На Патент-Изберете Ја Вашата Должина-Боја: Кармин Розова #516 - Направени Во Сад

Лиен Вислон Модар Патлиџан Лесна Јакна Одвојување На Патент-Изберете Ја Вашата Должина-Боја: Кармин Розова 516 - Направени

DEN 175.68
Достапност

ЈКК #3 Обликувани Вислон Лесна Јакна Одвојување На Патент. Совршен За Лесни Јакни, Дуксери, Џемпери, Палта, Елеци, Надворешна Облека, Секојдневна Облека И Спортска Облека. Изберете Ја Вашата Должина. 1 Патент По Пакување. Произведено Во Сад. Боја : Кармин Розова #516. ЈКК #3 Лиен Вислон Модар Патлиџан Лесна Јакна Одвојување На Патент-Изберете Ја Вашата Должина-Боја : Кармин Розова #516 - Направена Во Сад (1 Патент По Пакет).

R

Комплементите на стоката