.

.

Пица 5300АП-ЦРВЕНО-ИС 5300АП Младински Животински Принт Топло Кратко, Црвено-Мало

Пица 5300АП-ЦРВЕНО-ИС 5300АП Младински Животински Принт Топло Кратко, Црвено-Мало

DEN 2.67
Достапност

Пицаз нуди носење перформанси што одговара на целата возрасна група. Ние сме производ за покривање на сите категории, а исто така и повеќето од популарните настани. Нашата колекција вклучува суперѕвезда колекција, зебра сјајот колекција и рак свест. Карактеристики5300ап Младински Животински Принт Топол Краток дизајн со Бавен пораст2 " inseamspececationscolor : Red Size : Мал Материјал : 80% Најлон И 20% Спандексаге Група : Големина На Младински Струк : 20-21 Weight : 1 lbs-SKU : PIZZAZ11117 Топла спортски анимат печатење шорцеви Од Pizzazz. 2 " инсеам. Дизајн со низок пораст. 80% Најлон / 20% Спандекс. Големината се заснова на стандардите за големина на облека во САД.

R

Комплементите на стоката