.

.

Womenенски плус големина Dri-More Core Racerback Sholf-Bra Tank

Womenенски плус големина Dri-More Core Racerback Sholf-Bra Tank

DEN 3.33
Достапност

Данскин сега плус Core Racerback резервоарот ви дава удобна поддршка преку вашата активност. Racerback се движи со вас, DRI-More ве одржува суви, а акцентите на решетката ви овозможуваат да дишете. Има џеб за тоа сте омилени мелодии и вградени во градник за дополнителна поддршка. Не заборавајте да се спарите со нашите основни дното за крајната облека за тренингот! 90% памук, 10% Spandex DRI-More Technologht Technology. Вграден градник за полици за дополнителна поддршка. V резервоар за вратот со џеб. Машинско миење ладно. Опремени. 25,5 "Долго (измерено од 2х).

R

Комплементите на стоката