.

.

Dmagnates Дами Јога Глуждот Чорапи, Жените Не се лизга Дното Спортски Пети Чорапи

Dmagnates Дами Јога Глуждот Чорапи, Жените Не се лизга Дното Спортски Пети Чорапи

DEN 2.00
Достапност

Овој чорап е специјално дизајниран за возрасни жени, умерената дебелина и квалитетот на памукот што дише го прават попривлечен. Спецификации. Материјал : Памук . Пол : Жени . Дизајн На Шема : Совпаѓање На Бојата. Применлива Возраст : Возрасни. Погоден за : umn, Пролет, Лето . Големина : Слободна Големина . Изборна Боја : Сина, Црна, Портокалова, Розова, Сина без Стап, Црна без Стап, Портокалова без Стап, Розова без Стап. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. Содржина На Пакетот. 1 х пар Јога Чорапи. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработен од висококвалитетен памучен материјал, кој е мек и пријателски за кожата, што ви дава подобро искуство при носење. Отворање на еластични Чорапи : Погодно за облекување и соблекување, отворите на чорапите со умерена затегнатост обезбедуваат удобност додека спречуваат лизгање. Дизајн на Дното што не се лизга : дизајнот на честички против лизгање на дното може ефикасно да го зголеми триењето помеѓу дното и земјата за да ја подобри безбедноста. Исклучителна Изработка : педантните и тесни шевови ги прават чорапите повеќе текстурирани и популарни, совршени за спорт, јога, активности на отворено и затворено, секојдневен домашен живот итн. Достапно во 2 Стилови : постојат 2 различни стилови за избор, со чекор/без чекор, можете слободно да изберете според вашите вистински потреби.

R

Комплементите на стоката