.

.

Нерѓосувачки Челик Завртки И Ореви Комплет Тешки Завртки Навртки За Машина

Нерѓосувачки Челик Завртки И Ореви Комплет Тешки Завртки Навртки За Машина

DEN 414.40
Достапност

Опис. Едноставен дизајн за лесно ракување, кои се изработени од материјал од нерѓосувачки челик 304, можат добро да ви послужат. Фиксиран цврсто, лесен за расклопување. Мултифункционални додатоци, користете со доверба, погодни за многу материјали за домаќинство. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : 304 нерѓосувачки челик. - Големина : 3, 00Х1, 70Х1, 50см/1, 18Х0, 67Х0, 59ин. - Усвоен од 304 материјал од нерѓосувачки челик, цврст и издржлив за долготрајна употреба. - Конецот е мазен, силата е рамномерна, а забите на завртката се посилни, можат да му служат на непријателот долго време. - Со доволна количина може да ги задоволи вашите дневни потреби, можете да ги промените старите завртки. - Совршен за апликации кои бараат поголема количина на дистрибуција на притисок, како што се мечување, монтажни тела. - Мазна нишка, рамномерен стрес, лесен за навртување и инсталирање, подобар ефект на прицврстување. . Усвоен од 304 материјал од нерѓосувачки челик, цврст и издржлив за долготрајна употреба. Конецот е мазен, силата е рамномерна, а забите на завртката се посилни, можат да му служат на непријателот долго време. Со доволна количина може да ги задоволи вашите дневни потреби, можете да ги промените старите завртки. Совршен за апликации кои бараат поголема количина на дистрибуција на притисок, како што се мечување, монтажни тела. Мазна нишка, рамномерен стрес, лесен за навртување и инсталирање, подобар ефект на прицврстување.

R

Комплементите на стоката