.

.

Цврст 14к Жолто Злато Пет Синџир Линк Бенд Прстен Големина 5.5

Цврст 14к Жолто Злато Пет Синџир Линк Бенд Прстен Големина 5.5

DEN 1680.00
Достапност

Материјал : Примарна Чистота : 14кбенд Ширина : 2 до 3 мм (заострен)Материјал : Примарен : Тип На Златен Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Пожолтување : Темедаа Накит Внатрешна Категорија Накит Прстени Модни Прстени Вклучена Е Елегантна Кутија За Прстени. ГАРАНТИРАНО 14к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

R

Комплементите на стоката