.

.

Дизни автомобили Преносно преклопено креветче со вреќа за спиење

Дизни автомобили Преносно преклопено креветче со вреќа за спиење

DEN 6719.84
Достапност

Вашето дете ќе биде хит на забавата на дремката со нивниот филм за преклопување на филмот „Дизни автомобили“, со големина точно за малите! Тие ќе уживаат во лежењето во светло и забавно моделирано филмот за преклопување на филмот „Дизни автомобили“. Вашето дете може да земе авантура за спиење скоро каде било со својата преклопна структура што го олеснува транспортот. Отстранливата вреќа со дремка го олеснува чистењето и вашите деца ќе сакаат, има свои омилени ликови на неа. Дршката вреќа е направена од 100 проценти полиестер, така што е мека и има перница вградена за дополнителна удобност. Климата за преклопување на филмот „Дизни автомобили“ може да се користи во затворено или на отворено. КОТ мери 57 "l x 30" w x 30 "h и максималната тежина е 88 фунти. Филмот за преклопување на филмот „Дизни автомобили“ прави идеален подарок за вашиот lубител на Дизни. Погодна, преклопна структура. Димензии : 57 ”L x 30” w x 30 ”H. Отстранливата вреќа со дремка го олеснува чистењето. Може да се користи во затворено или на отворено.

R

Комплементите на стоката