.

.

Случајна чевли за мажи во Вранглер

Случајна чевли за мажи во Вранглер

DEN 559.84
Достапност

Барате стилски и без проблеми, пар чевли што нуди целодневна удобност? Не гледајте подалеку од чевлите за машка чевли за мажи на Wrangler. Одликувајќи се со згодна, оригинална крава велур горната и цврста надворешна плоча на TPR, овој чевли има великодушно залепена мемориска пена со нозе што се обликува на уникатните контури на стапалото и ќе ве одржува удобно дури и кога сте на нозе со часови во исто време . Дизајнот на лизгање значи дека не мора да се карате со еден куп ленти секој пат кога сакате да станете и да одите, додека еластичните вметнувања даваат вклопување. Овие чевли за лизгање имаат тркалезна пети и се достапни во разновидни бои. Тие се одлични за работа, водење на работи и генерално остануваат пријатни. Случајна чевли за мажи во Вранглер : 63% оригинален велур од крави, 21,3% полиестер, 15,7% ПУ Горна. 100% надворешна плоча на TPR. Обични чевли. Дизајн на лизгање со еластична gore. Меморија за пена. Тркалезна пети. Јамка на потпетици. Достапно во разновидни бои. Избришете чисто со крпа.

R

Комплементите на стоката