.

.

Бесплатно склопување на женски супер-мек џемпер за вратот

Бесплатно склопување на женски супер-мек џемпер за вратот

DEN 1.33
Достапност

Feuzzy Mock Sumper Jumper на бесплатниот склоп е совршено преодно парче-лесно, супер-мек и стилски… сè што сакате во џемпер. Исклучиво на. Материјал : 62% рециклиран полиестер/22% акрилик/9% најлон/4% спандекс/3% волна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Тежина : лесна; бод на ребра. ФИТ : Опуштено. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести текстура; Супер-меко чувство. Женски потсмев џемпер од вратот од слободното склопување. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

R

Комплементите на стоката