.

.

Кпоплк Мало Дете Зимски Капут Мало Девојче Јакна Fall Зима Мало Дете Деца Јака Почва Јакни

Кпоплк Мало Дете Зимски Капут Мало Девојче Јакна Fall Зима Мало Дете Деца Јака Почва Јакни

DEN 0.67
Достапност

Детско Зимско Палто Јакна За Мали Девојчиња Fall Зима Мало Дете Детска Јака Од Руно Почвени Јакни Со Топла Качулкасезони : Зима. Пол : Девојки. Прилика : Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава или Фотосесија, исто така соодветна облека за мама и син 4т облека за девојки облека за бременост фустан за мало трико гимнастика за новороденчиња облека за девојчиња 4 од јули облека четврти јули Облека За мали деца Големина на облека : Со цел да се задоволат потребите за носење на девојчиња од различни возрасни групи, ние обезбедуваме различни големини за да изберете од; ве молиме погледнете ја табелата со големини внимателно и изберете ја вистинската големина за вашите деца пред да нарачате. Материјал : Полиестер,Мек, лесен, задебелен куп руно, совршен за wear/зимски ладни денови носат. Прилика : Совршен За секојдневно носење, парк, одмор, училиште, играње, трчање, возење велосипед, спорт, враќање дома. Нега на облека : рачно перење, машинско перење, сушење на линија, не белило;измијте се со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Одличен подарок за секоја прослава, вклучувајќи празници и родендени.

R

Комплементите на стоката