.

.

Растенија Сочни Вештачки Сукуленти Лажни Фау Мини Декор Садови Пејзаж Внатрешен Дом Сочно Зеленило Градина

Растенија Сочни Вештачки Сукуленти Лажни Фау Мини Декор Садови Пејзаж Внатрешен Дом Сочно Зеленило Градина

DEN 0.67
Достапност

Опис р. р.Изработени Од врвен материјал, вештачките растенија се реални и реални. Тоа е за додавање на природна зелена боја на која било работна површина, полица или контра простор. Погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија итн. Уште повеќе, тоа е и креативен подарок за вашите пријатели и семејство.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пластика.р. - Големина : околу 6,5 х 6,5 х 7см/2,6 х 2,6 х 2,8 инчи.р. - Изработени од врвен материјал, вештачките растенија се живописни, реални и слатки . р . - за додавање на цртичка од природна зелена боја на која било работна површина, полица или контра простор.р. - сцена Со Апликации : Канцеларија, спална соба, дневна соба, масичка за кафе, прозорец, Балкон и така натаму.р. - Одличен и креативен подарок за вашите пријатели и семејство . Боја : како што е прикажано. Материјал : Пластика. Големина : околу 6,5 х 6,5 х 7см/2,6 х 2,6 х 2,8 инчи. Изработени од врвен материјал, вештачките растенија се живописни, реални и слатки. Идеален за додавање на природна зелена боја на која било работна површина, полица или контра простор. Апликации сцена : Канцеларија, спална соба, дневна соба, масичка, прозорец, Балкон и така натаму. Одличен и креативен подарок за вашите пријатели и семејство.

R

Комплементите на стоката