.

.

Апстракт Мермер Постелнина Постави Бронзирање Мермер Текстура 3д Печатење Јорган Капак Сет Микрофибер Утешител Покритие Крал За Мажи Жени

Апстракт Мермер Постелнина Постави Бронзирање Мермер Текстура 3д Печатење Јорган Капак Сет Микрофибер Утешител Покритие Крал

DEN 0.67
Достапност

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна, дише и може да се пере во машина. Карактеристики : . Совршен за деца/возрасни, правејќи ја вашата соба да изгледа живописно. Уникатна шема : оваа декорација вклучува навлаки за ватенка и навлаки за перници, без материјал за полнење. Двојна големина (1 јорган капак : 68 "* 86"; 1 перница случај : 20 "* 30"), целосна големина (1 јорган капак : 79 "* 91"; 2 перница случаи : 20 "* 30"), кралица големина (1 ватенка покритие : 90 "* 90"; 2 перница случаи : 20 "* 30"), Кралот големина (1 ватенка покритие : 90 "* 104"; 2 перница случаи : 20 "* 35"). Карактеристики : Супер мека и лесна, удобна и мека, без оштетување на кожата. Уникатен дизајн НА 3д печатење, одличен подарок за љубителите на аниме, дизајн на косплеј со аниме тема, отпорен на брчки, неопходен за обожавателите! Исто така, може да биде идеален роденденски или Божиќен подарок за деца, пријатели, најблиски и семејство!. Лесно за нега : Машинско перење во ладна вода, нежно циклусирајте и чистете одделно. Не избелувајте. Исушете на тивок оган. Не пеглајте. Љубезен потсетник : . 1 : навлака за јорган се користи за покривање на ќебе или ќебе, а внатре нема облога. 2 : поради разликите во осветлувањето и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликата. 3 : поради рачно мерење, дозволете различни големини од 3-5 сантиметри. Список за пакување : 1 јорган капак+2 навлаки за перници. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Дише и меко-меко, топло, дише и хипоалергично, потрајно Од Памукот, Микрофибер може да се третира за да се спречи собирање по миењето.

R

Комплементите на стоката