.

.

Обложени Дуксери за жени француски Дуксер Жени Тенки Пуловер Цврсти Лабави Врвови Обичен Џемпер Жени Модни Удобни Дуксери Блузи Со Долги Ракави Жени Бејзбол Топ Ж?

Обложени Дуксери за жени француски Дуксер Жени Тенки Пуловер Цврсти Лабави Врвови Обичен Џемпер Жени Модни Удобни Дуксери Блузи

DEN 3.00
Достапност

Стил : Секојдневен. Девојки Култура Врвот Дуксер Полн Патент Тенки Лесен Пад Облека Удобност Дуксери Жените Плете Кратка големина шема : . Должина на ракавот : Долг Ракав.65" Должина : 68см/26.47" ракав : 58см/22. Одлично Е За Лесно, Секојдневно Носење. Што добивате : 1 Компјутер Дуксер. Големина На Ушите : Големината Е Мала, Препорачајте 1-2 Големина Нагоре.82" РАМО : 54СМ/21.23" Должина : 76см/29. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.69" ракав : 57см/22.26" Ракав : 59см/23.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.44" ДОЛЖИНА : 72СМ/28. Дише, Меко, растегливо.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118см/46.13"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 124см/48. Повод : Секојдневно, Секојдневно. ✿Карактеристики : Оваа Унисекс Тркалезна Кошула Со Пуловер Со Долг Ракав Е Изработена Од Полиестер. Обезбедува Меко И Удобно Чувство, Малку Еластично.(Тоа Ќе Биде Поудобно.90" Ракав : 56см/22.46" рамо : 52см/20. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.83" должина : 74см/29. Тип На Шема : Печатење.73" Рамо : 48см/18.11" Ракав : 55см/21. Сезона : Зима.

R

Комплементите на стоката