.

.

Атлетски работи женски резервоар за кросовер

Атлетски работи женски резервоар за кросовер

DEN 399.36
Достапност

Останувајќи верен на своето име на повеќе начини од еден, овој атлетски работи резервоарот за кросовер за женски атлетизми ве носи во теретана и пошироко во стил. Овој лабав лесен резервоар за лесна категорија има висок јака на вратот на екипажот, заоблен високо-низок хелин и целосна покриеност што ги преклопува задните панели за додадена талент и леснотија на движење. Удобноста и стилот не се пот благодарение на овој резервоар за изведба, кој е опремен со можности за влага за да ве задржи врвно кул и удобно, без оглед на тоа какви пречки претстојат. Овој резервоар за кросовер е достапен во асортиман на цврсти бои и е без ознака за дополнителна удобност. Измешајте го и совпаѓајте го овој резервоар за кросовер со елегантен пар хеланки и поштенски јакна за ласкав ансамбл за вежбање. Интернет ексклузивно. 65% полиестер 35% рајон. Лабаво вклопување. Лесен. Технологија за влага за губење на влага. Заоблен високо-низок хелин. Преклопувајќи ги панелите. Високо деколте на екипажот. Без ознака за удобност. Машина за перење.

R

Комплементите на стоката