.

.

2. Кт Брилијантен Круша Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Бело Злато Пасијанс Со Акценти Три-Камен Прстен СЗ 8.75

2. Кт Брилијантен Круша Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Бело Злато Пасијанс Со Акценти Три-Камен Прстен СЗ 8.75

DEN 11871.68
Достапност

Боја : боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени.Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги.

R

Комплементите на стоката