.

.

Покемон трговски картички игри пролетно ниво топка калај

Покемон трговски картички игри пролетно ниво топка калај

DEN 2.67
Достапност

Што има во топката Поке? Одговорот е картички Покемон, се разбира! Покемонот TCG : Поке топката со топка содржи : . 3 Pokémon TCG Booster пакети (секој пакет од Sun & Moon Series содржи 10 картички и 1 основна енергија. Секој пакет XY серија содржи 10 картички.). 1 монета Покемон.

R

Комплементите на стоката