.

.

Чаолеи Комеморативна Божиќна Смола Приврзок Додатоци Елка Декорација Приврзок

Чаолеи Комеморативна Божиќна Смола Приврзок Додатоци Елка Декорација Приврзок

DEN 2.33
Достапност

Сликата е и отпечатена на една side. Лесно е да се одржи неговата форма и боја за следната употреба. дома декорација предмети дома декорација ѕид. дома декорација предмети за дневна соба дома декорација предмети под 100.It Може да се закачи На Елката, на прозорецот, на вратата, дури и на училишните чанти, облеката, онолку долго колку што сакате големина : како што е прикажанокреативни Новогодишни Украси : Вклучувајќи различни стилови на украси од смола со уникатни дизајни и светли бои. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Секоја декорација на смола е опремена со јажиња, што го олеснува закачувањето. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување.Висококвалитетна спецификација : 1 х Божиќен висечки накит карактеристика : Материјал : украсите од смола се печатат преку процес на сублимација на висока топлина . Повеќенаменски додатоци за украсување на домот додатоци за украсување на домот за дневна соба. Многу е погоден за зимски божиќни тематски забави и украси За Новогодишна елка во Селска Куќа. Можете Исто Така Да Ги Користите Како Ознаки За Божиќни Подароци И Божиќни Подароци На Вашето Семејство Или Пријатели. Тоа Може да Се Закачи На Елка, На Прозорецот, На Вратата, Дури И На Училишни Кеси, Облека, Се Додека Сакате дома декорација светла дома декорација сликарство.

R

Комплементите на стоката