.

.

Капри со манжетни со тексас

Капри со манжетни со тексас

DEN 622.40
Достапност

Lee Riders Women'sенски тексас манжетирана со капримидријат Fit23 "Inseam Unlolledcuffuffed hemzip fly styling5 styling на џеб со детали за шиење на задниот дел од џебовите за истегнување ткаенини Ли возачи. Midrise Fit. 23" Inseam Remolled. Манжетни полите.

R

Комплементите на стоката