.

.

Детско Дете Фустан Возбуда Бебе Девојка Копче Облека Принцеза Солидна Партија Лен Девојки Фустан И Здолниште Дете 5т Фустани

Детско Дете Фустан Возбуда Бебе Девојка Копче Облека Принцеза Солидна Партија Лен Девојки Фустан И Здолниште Дете 5т Фустани

DEN 479.84
Достапност

Моден дизајн,,!. Пакетот вклучува : 1 Парчиња Фустан. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. Должина на ракавот : Долг Ракав. Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Стил : Мода. Изработен е од материјали,чувство на Мека рака, на кожата на вашето бебе. Материјал : Памучна Мешавина,Лен. ви благодариме за разбирањето!. Тип На Шема : Цврст. 1 инч = 2,54 см. Ви благодариме и убав ден!Големина шема : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 51см/20.1" Ракав : 27см/10.6" Должина : 45см/17.7"Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 53см/20.9" Ракав : 29см/11.4" Должина : 48см/18.9"Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 55см/21.7" Ракав : 31см/12.2" должина : 51см/20.1"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 58см/22.8" Ракав : 33см/13.0" должина : 55см/21.6"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 61см/24.0" Ракав : 35см/13.8" должина : 59см/23.2" Стил : Мода. Тип На Шема : Цврст. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан. Моден Дизајн,,!. Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебиња.

R

Комплементите на стоката