.

.

Орев и овошен сушени парчиња киви, торба од мл

Орев и овошен сушени парчиња киви, торба од мл

DEN 223.20
Достапност

Парчињата со орев и овошен киви се забавни да се погледнат, но дури и многу подобро да се јаде! Нашите парчиња киви имаат вкус слатко и малку опипливо исто како и вистинскиот киви. Веќе познат по додавањето на WOW фактор на десерти низ целиот свет, Киви е дефинитивно едно од оние убави плодови што едноставно не може да се погреши. Стока.

R

Комплементите на стоката