.

.

Мое дете на Картер, мое бебешки момчиња, сет за облека за тела и панталони, 5-парчиња, прееми- месеци

Мое дете на Картер, мое бебешки момчиња, сет за облека за тела и панталони, 5-парчиња, прееми- месеци

DEN 1.00
Достапност

Вашето момче најважни, сите завиткани во еден лесен пакет во моето дете на Картер со 5 парчиња сет. Направено со супер мек, дишечки памук за целодневна удобност, овој сет од 5 парчиња вклучува два пара затегнати дното со еластични ленти за половини за совршено вклопување, плус три сеопфатни каросерии со кратки ракави. Промените во пелена се ветре со удобни прилепувања на нозете. Измешајте + натпревар за многу лесни, симпатични облеки. (ПССТ, овој пакет прави сладок подарок!) Пакет со 5 парчиња. Измешајте и совпаѓајте стил. Прилепува на ногата. Преклопуваат раменици. Покриена еластична половината. Заштитена нога. Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Машина за перење. Увезени.

R

Комплементите на стоката