.

.

Време на одмор 7 ”кадифен тен коњ

Време на одмор 7 ”кадифен тен коњ

DEN 447.84
Достапност

Донесете некоја холи olоли празнична радост на вашите најблиски од сите возрасти со нашето време за одмор 7 ”кадифен тен. Овој симпатичен кадифен коњ изработен од кадифен ткаенина што е ох толку мека на допир и има внимание на детали како што се црна кадифен грива и опашка и заврши со чиста црвена лента врзана во лак на вратот за тој специјален празник допир! Ова полнето животно е совршен пријател за празници за празници додека го чекате Дедо Мраз! Оваа божиќна кадифен играчка доаѓа во стоечка позиција и во висина од 7 инчи е совршено големина за тој порибување, врзан на врвот на Божиќните подароци за посебен допир или сместена во дрвото за да го направи Божиќното утро екстра специјално и кукаво. Координирајте ја оваа кадифен играчка со други падилишта за време на празници и порибници за порибување за да го направиме празникот весел и светла! Нашиот празник 7 ”кадифен тен коњ е совршен подарок за воодушевување на секој млад човек или оние кои се млади во срцето оваа празнична сезона! Препорачано за време на одмор од 3 и повеќе години 7 ”кадифен тен коњ : loveубовен кадифен коњ за Божиќ. Направена од мека кадифен ткаенина. Одличен подарок за одмор за млади и стари исто. Се одликува со внимание на детали како што се црна нуклеа, крзнена грива и опашка. Доаѓа комплетно со чиста црвена лента врзана во совршен лак на вратот за тој посебен допир. Доаѓа во стоечка позиција. Совршено порибување на порибување или под дрвото за да го направите Божиќното утро дополнително кукаво. Парови со други временски услови за празници и порибници за порибување. Божиќ. Кадифен играчка. Возраст 3 и повеќе години. Грижа : Место чисто со чиста, влажна крпа. Направено од полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Мерки 7 ”во висина. Боја : тен. Стил# : KX047922-F.

R

Комплементите на стоката