.

.

Uxcell Светло Розова Tassel Гарланд Банер w Јаже За Свадба Роденден Декорација

Uxcell Светло Розова Tassel Гарланд Банер w Јаже За Свадба Роденден Декорација

DEN 1.67
Достапност

Што е ова?Овој транспарент за венци со ресни главно се користи за украсување забави, можете да ги закачите или залепите овие украсни панделки на ѕидот, прозорецот, вратата или полицата за да додадете поинаква атмосфера на вашата забава, главно користена за родендени, свадби, Божиќ, Велигден, маскенбал, забава за дипломирање и други забави дали има некоја предност на производот?1. Овој транспарент за венец со реси е направен од хартија, не е лесен за кршење и може повторно да се користи. Кога забавата ќе заврши, само соблечете ја и преклопете ја назад.2. Оваа ткивна хартија има дизајн на реси, виси на местото на забавата, може да додаде поинакво чувство за атмосфера и да додаде разновидни украси на вашата забава.3. Овие ресни за забави се многу лесни за употреба, јажето е силно, дури и ако го закачите на отворено, нема лесно да падне, можете да го закачите на кое било украсно место што сакакако да го користите?Нанижете ја хартијата за ресни на јаже и закачете ги краевите на конецот каде што сакате да декорирате што да забележам?Совети : ве молиме потврдете ја должината пред да ја купите. Uxcell 15pcs Светло Розова Tassel Венец Банер со Јаже Ткиво Хартија Ресни За Свадба Роденден Декорација Материјал : Хартија. Боја : Светло Розова. Должина На јаже : 2~2,5 м/6,56~8,2 Стапки. Должина на реследник : 35см / 13,78 инчи. Содржина на пакетот : 20 Парчиња Х Ткивни Хартиени Ресни.

R

Комплементите на стоката