.

.

Софија фармерки женски роза кривини слаби високи издигни фармерки од полите

Софија фармерки женски роза кривини слаби високи издигни фармерки од полите

DEN 1.00
Достапност

Искинато, искинати и тотално за loveубени. Овие фармерки на глуждот Ча Ча од фармерки на Софија нудат прекрасен, живеел изглед со полите на раб. Изработена во памук-мешавина со тексас за истегнување за дополнителна удобност. Кул, обичен и заоблен, овие ласкави фармерки го чекаат своето пролетно деби. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Rasgados, Deshilachados y Espectaculares. Естес фармерки Хаста Лос Тобилос Ча Ча де Софија фармерки Тинен Ун Маравилозо Рудо Кон Флеквило и Естило Десгастадо. Están Hechos con una mezcla de algodón y mezclilla elástica, Para más comodidad. Lindos, Casuales y con curvas, estos фармерки фаворизиори están listos para el estesro primaveral. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон; 28% Полистер; 4% вискоза; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Curvy, Skinny Fit/Talle Curvo y Austadado. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed Fringe Hem/Ruedos Raídos con flequillos. Зошто ќе го сакате : Високиот фаворит, овие фармерки на глуждот се совршени за ласкав изглед, криво-гушкање. se ajusta tus curvas. Farmенски фармерки на глуждот на глуждот од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Комплементите на стоката