.

.

Внтуб Пренослива Торба За Изолација Со Мал Капацитет Студентски Канцелариски Работник Ручек Бо Изолациона Торба Задебелена Крпа Од Оксфорд Изолација Торба За Мра

Внтуб Пренослива Торба За Изолација Со Мал Капацитет Студентски Канцелариски Работник Ручек Бо Изолациона Торба Задебелена Крпа

DEN 142.08
Достапност

Чување ладно и свежо : мајчиното млеко и пијалоците се чуваат ладни и свежи(подобро е да се користат со пакување мраз)2. Двоен патент : металниот патент лесно се отвора и затвора во дизајнот на мрежестиот џеб, може да стави садови и други предмети параметри на производот : [Боја] : Сива/Сина/Црвена/Црна[ Материјал] : оксфордска ткаенина[Големина] : 25 см*16 см*8 см[Тежина] : Вклучен е 185 пакет : 1x термичка кеса.Внтуб Пренослива Торба За Изолација Со Мал Капацитет Студентска Канцеларија Работник За Ручек Торба За Изолација Задебелена Оксфордска Ткаенина Изолација Мраз Багноте : 1. Изолација : Учениците носат ориз, носат ориз на работа и ги одржуваат колачите топли за да ја задржат вкусното3. Ве молиме погледнете го нашиот опис на производот или сликите пред да нарачате, што е количината и атрибутите на овој производ. Тоа е најдобриот подарок за семејството, паровите, помфритот ,вашите љубовници или себе си. Кожа пренослив : кожата се додава на преносливата, која е лесна за носење без ограничување на раката. Пренослива Торба За Изолација Со Мал Капацитет Студентски Канцелариски Работник Торба За Изолација На Кутија За Ручек Задебелена Торба За Мраз Од Изолација Од Ткаенина Од Оксфорд. Торба За Ручек. Пренослива торба за изолација со мал капацитет студентска канцеларија работничка торба за изолација на кутија За ручек задебелена изолација од Оксфордска ткаенина од Оксфорд за овој проект оксфордска ткаенина со висока густина : водоотпорна внатре / избришете ја чувајте ја топла во зима и држете ја ладна во лето : 1.

R

Комплементите на стоката