.

.

Лорен метал однадвор од странична маса, црна

Лорен метал однадвор од странична маса, црна

DEN 719.84
Достапност

Надградете го вашиот отворен простор со додаток кој нуди посипување на табела и цела личност. Со елегантна, модерна структура на буриња и шуплива рамка, оваа крајна маса е одличен тренер на постојниот мебел на отворено, совршен за држење послужавник закуски или свеж стомна лимонада. Во рамките на оваа странична табела се наоѓа елегантен дизајн на железо со заоблена шема во форма на вкрстена форма, со што ова парче е одлично за секоја област која има потреба од нешто ново. Модерн дизајн : Со чисти, прецизни линии, нашата странична табела е идеален модерен додаток За вашиот простор. Завршено со шармантна структура на барел и дизајн на исечување на железо, оваа табела не само што нуди шик, минималистички изглед, туку и обезбедува неверојатна структура. Дизајн на сечење на трупот : рафинирано со елегантен дизајн на сечење железо, рамката на оваа табела носи елегантен допир на. Севкупно парче, што го прави недооценет, но сепак шик додаток во вашиот дом. Ова има заоблена шема со вкрстена форма. Рамка со железо обложена со паудер : Конструирана од железо обложено со прав, рамката на оваа табела е направена да биде неверојатно издржлива, осигурувајќи дека ова парче ќе се одржи под употреба. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа табела со акцент е 16,50 ”W x 16.50” d x 20,50 ”H. lубов колку што може да се трансформира вашиот простор со едноставното додавање на оваа шармантна табела. Не собрание : Оваа табела со акцент е подготвена да се користи директно од кутијата. Не е потребно собрание. Лорент метал на отворено странична маса, црна : Вклучува : една (1) странична маса. Материјал : железо. Повеќе опции за завршување. Потребно е собрание. Димензии : 16,50 инчи длабоко x 16,50 инчи широк x 20,50 инчи високи. Капацитет на тежина : 14 фунти.

R

Комплементите на стоката