.

.

Сатен Хром Џеб Премин Врата Повлечете

Сатен Хром Џеб Премин Врата Повлечете

DEN 248.32
Достапност

Ова е цврста месинг џебна врата повлечете и исплакнете ја работ повлечете за џебна врата со сатенска хромирана завршница. Тоа одговара на вратите кои се 1-3/8 во. до 1-3/4 во. дебела. Палецот ја вклучува и исклучува бравата. Димензии се 2-3/4 во. висок, х 2-1/2 во. длабоко и може да се смени од левак во десна рака. Се користи од различни производители на џебни врати. Реверзибилен дизајн без раце за лево или десно лизгачки џебни врати. Се користи на 1-3/8 во 1-3/4 во. дебели врати. Цврста месинг конструкција со сатенска хромирана завршница.

R

Комплементите на стоката