.

.

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „прошетка меѓу модните цитати и изреки на starsвездите“ - бело, црно

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно печати „прошетка меѓу модните цитати и изреки на starsвездите“

DEN 255.84
Достапност

Прошетка меѓу starsвездите, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален дизајн на ориентација на ориентација со модна цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија и цитати walkидни уметности за печатење „прошетка меѓу модните цитати и изреки на starsвездите“ - бело, црно.

R

Комплементите на стоката